1. SÉRIE ONLINE

7. března 2015 v 0:03 | Ashley & Lily | © ashley-benson

1x01 | PILOT

Pilotní díl v podstatě navazuje na 13. díl 4. série Pretty Little Liars, ale i bez vidění dané epizody se v něm neztratíte.
Poté, co se Caleb rozhodl zůstat v Ravenswoodu, aby pomohl své nové kamarádce Mirandě, začíná své rozhodnutí přehodnocovat, obzvláště po setkání s Mirandiným chladným a nepřívětivým strýcem Raymondem.
Caleb se také dostane do nepříjemných střetů s místním obyvatelem Lukem, který se zrovna snaží vyrovnat s nedávnou rodinnou tragédií a následným skandálem, který pronásleduje i jeho dvojče, sestru Olivii.
Vynervováni z toho, čeho byli svědky v noci večírku, a obklopeni podivnými a nadpřirozenými událostmi začínají Caleb s Mirandou zkoumat tohle bizardní město. Jejich prvním spojencem je dospívající ravenswoodská dívka Remy, která má velký přehled o zvláštní historii města a sama si již dala dohromady některé spojitosti. Těchto pět dospívajících nemá ani ponětí, jak jsou jejich životy propojeny a co vše na ně v Ravenswoodu čeká.
______________________________________________________________________

1x02 | DEATH AND THE MAIDEN

Po tom, co se stalo na průvodu k ravenswoodskému školnímu plesu, svádí Caleb vnitřní boj.
Remy si začíná dávat dohromady některé spojitosti mezi nedávnými událostmi a bolestivými kapitolami z historie Ravenswoodu. Luka rozčiluje přítomnost Caleba, zvláště pokud se nachází poblíž Remy. A Miranda tak úplně nemůže pochopit, co se s ní nově děje.
Mezitím se Luke snaží přimět Olivii, aby čelila tvrdé pravdě o jejich rodičích. A Caleb se ocitne tváří v tvář s tou poslední osobou, u které by očekával, že ji uvidí.
______________________________________________________________________

1x03 | BELIEVE

Když se Caleb a Remy pokouší přesvědčit Luka o tom, že v Ravenswoodu řádí nadpřirozeno, odmítá tomu uvěřit. Aby ho přesvědčili, rozhodnou se zkusit kontaktovat "druhou stranu" a uspořádají seanci.
Olivia začíná se svým vlastním vyšetřováním smrti svého otce, z čehož se vyklube ještě něco hrozivějšího, než sama čekala. Remy začíná mít pořád větší obavy o svou matku, která se nedávno vrátila z Afghánistánu. A zatímco Miranda stále touží po spojení se svou rodinou, začíná mít pocit, že ji někdo nebo něco sleduje.
Mezitím se všichni schází na pochmurné akci a Caleb má díky panu Collinsovi a Mirandě důvod, proč zůstat v Ravenswoodu.
______________________________________________________________________

1x04 | THE DEVIL HAS A FACE

Caleb se setkává s dávno ztraceným příbuzným a doufá, že díky němu lépe pochopí svou současnou situaci.
Luke, který je pořád nervózní z toho, čeho byl během seance svědkem, hledá nějaké rozptýlení, ale uvědomuje si, že možná před tím, co pronásleduje jejich skupinu, není úniku. Olivia se sbližuje s Mirandou a je překvapená, když zjišťuje, že jejich rodiny možná měly společnou minulost. A Caleb se ocitne v rozporu mezi svou starou a novou oddaností, když se neumí rozhodnout, jestli má ostatním říct, co má s Ravenswoodem společného Hanna.
Mezitím Remy s Calebem prozkoumávají velmi zajímavou novou stopu ohledně minulosti města. Luke je překvapený, že nachází s Tess společnou řeč, a Miranda si myslí, že možná konečně našla to, co hledala.
______________________________________________________________________

1x05 | SCARED TO DEATH

Boj o záchranu Mirandy započal a naše skupinka bude vyděšená i velmi fascinovaná poté, co zjistí, proti čemu stojí.
Zrovna když už si Caleb myslel, že začíná získávat odpovědi na to, co by mohlo sužovat Ravenswood, ocitne se ve slepé uličce a díky tomu skončí s ještě více otázkami. Miranda se pokouší dokázat, že je tam, kde být chce, ale Caleb zjišťuje, že je ve vážném nebezpečí. Remy nevědomky odhalí důležitou stopu k tomu, jak zlomit kletbu, ale další pátrání je přivede do opravdu strašidelné situace.
Mezitím se Caleb pokouší uklidnit Hannu, Luke se snaží dohodnout s Remy a Olivia zkouší znovu navázat kontakt s Dillonem.
______________________________________________________________________

1x06 | REVIVAL

Caleb se vrací ze svého výletu v Rosewoodu a snaží se vypořádat s následky toho, co se stalo na druhé straně mezi ním a Mirandou.
Remy si uvědomuje, že její sny možná budou tím nejlepším vodítkem, které mají, k pochopení a porozumění paktu. Ale nevědomky tím také přitahuje něco, co je rozhodnuto zajistit, že už se Remy neprobudí. A Miranda se rozhodla pronásledovat paní Grunwaldovou, aby z ní dostala odpovědi. Zjišťuje ale, že Grunwaldová možná má svého vlastního kamaráda ducha.
Mezitím jsou Luke a Olivia zneklidnění rostoucí pozorností Collinse k jejich matce. Olivia učiní zásadní rozhodnutí ohledně Dillona, aniž by znala jeho skutečné motivy.
______________________________________________________________________

1x07 | HOME IS WHERE THE HEART IS

Remy se i nadále vypořádává s tím, jaké mají její sny dopady, a otec Caleba se rozhodne, že ho přijede navštívit. V domě Luka a Olivie se mezitím najde něco hrozivého.
Poté, co se objeví něco, jenž je spjato s minulými i současnými událostmi, vpadne do domu Luka a Olivie ravenswoodská policie. Calebův otec se rozhodne zjistit, co jeho syn v Ravenswoodu dělá a co má za lubem. Caleb si pak není jistý, zda chce jeho pomoc, nebo zda chce, aby odjel z města. Remy se nadále stále vypořádává s tím, čeho byla svědkem ve svých snech.
Mezitím se Olivia snaží zvládnout nedávné události a Miranda zjišťuje překvapivé informace o Grunwaldové a o tom, jaké je její spojení s nadpřirozenem.
______________________________________________________________________

1x08 | I'LL SLEEP WHEN I'M DEAD

Kvůli svým přetrvávajícím děsivým snům musí jít Remy do spánkové laboratoře.
Remy jde do spánkové laboratoře s nadějí, že si konečně trochu odpočine. Dozví se zde, že její sny o tajemném paktu možná začaly ještě dřív, než si vůbec uvědomovala. Brzy však vyjde najevo, že laboratoř může být pro Remy tím nejméně bezpečným místem. Olivia zjišťuje nové informace o Springerovi a začíná přemýšlet nad tím, jestli ví o paktu. A Caleb se obrátí na pana Pricea, aby ho zasvětil do historie města.
Mezitím má Miranda problémy zapadnout do skupiny a odhaluje nové důsledky toho, že opustila dům Collinsů.
______________________________________________________________________

1x09 | ALONG CAME A SPIDER

Ravenswoodská policie někoho zatkne za vraždu otce Olivie a Luka.
Pan Price neúmyslně podnítí Caleba a Mirandu, aby prošetřili tajemství Collinse, což je přivede na zajímavou stopu ohledně paktu. Co se týče Dillona, visí ve vzduchu množství otázek, a Olivia je pak zmatená, když se konečně objeví, aby jí pomohl překonat její nedávné problémy. Remy s Lukem jsou odhodlaní dokázat, že Dillon něco skývá, což vede k tomu, že se Luke ocitne v nebezpečí.
Mezitím Caleb nastupuje na ravenswoodskou střední a Miranda se mu pokouší dělat společnost, což zapříčíní trapný incident.
______________________________________________________________________

1x10 | MY HAUNTED HEART

Do Ravenswoodu přijíždí Hanna a Olivia s Lukem se dozví pravdu ohledně toho, co se stalo jejich otci.
Když se Hanna najednou objeví v Ravenswoodu, musí ji Caleb konečně zasvětit do toho, co se tam děje, protože trvá na tom, že si chce promluvit s Mirandou ohledem toho, že jí Caleba "ukradla." Luke a Olivia se konečně dozví pravdu o tom, co se doopravdy stalo jejich otci a kdo je za to zodpovědný. Když Dillonovi dochází možnosti, uchýlí se k radikálnímu kroku.
A když se Remy ztratí, zbytek "Pětky" se ji zoufale snaží zachránit, což vede k vyostřenému souboji, v němž jsou ohroženy životy všech.
Epizoda končí tím, že Miranda sleduje, jak se Caleb loučí s Hannou - při tomto loučení se políbí a Miranda smutně odchází. Vidíme ji sedět na lavičce v parku, když tam přijde původní Caleb a nemůže uvěřit tomu, že skutečně vidí svou lásku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama
HOMEPAGE | ARCHIV | © copyright 2015-2016
--------------------------------------------------------------------
ASHLEY-BENSON