3. SÉRIE

7. března 2015 v 0:13 | Ashley & Lily | © ashley-benson

3x01 TEHDY V NOCI

S nadcházejícím druhým výročím Alisonina zmizení se po jedné šokující noci Aria, Emily, Hanna a Spencer znovu ocitají v chaosu v epizodě It Happened "That Night".Od doby, kdy Aria, Emily, Hanna a Spencer zjistily, že je Mona "A" a Maya mrtvá, uplynulo léto. Se zdánlivým koncem teroru a údajným vrahem za mřížemi se město Rosewood pomalu zotavuje ze starých a nových ran a pokouší se dostat zpět do normálu. Každá ze čtyř dívek strávila své léto jiným způsobem - Aria navštěvovala lekce fotografování, Spencer chodila na vysokoškolské kurzy na Hollise, Hanna trávila čas s Calebem na lekcích vaření a Emily stavěla domy na Haiti. Ale co pro každou dívku vypadá normálně, tak nezbytně je. Všechny čtyři se těžko přenášejí přes to, co se stalo. S post-traumatickým stresem, hněvem a zjištěním nových tajemství jsou cokoli, jen ne v pořádku. Nyní jsou všechny znovu společně a s nadcházejícím druhým výročím zmizení Alison se dívky znovu nacházejí v defenzívě (obraně), když šokující událost otřásá Rosewoodem.
______________________________________________________________________

3x02 MÓDNÍ BARVA KREV

Nový "A" hráč je ve městě a je rozhodnutý ukázat lhářkám, že on/ona rozumí své "práci". Poté, co obdrželi hrozivé připomenutí, že "A" pořád určuje, co se bude dít, se Aria, Emily, Hanna a Spencer rychle snaží vymyslet plán, jak se vypořádat s touto staro-novou hrozbou a obvyklou hrou, díky které si připisuje další zářez. Spencer a Hanna si nadále hrají s ohněm, když hledají odpovědi, zatímco jedna z Ariiných dávných nerozvážností se stává krmivem pro hru "A". Mezitím se pořád velmi nejistá Emily pokouší zaměřit na školu, ale může být lehce vykolejená, když si vzpomene na zásadní část z "té noci".
______________________________________________________________________

3x03 KRÁLOVSTVÍ SLEPÝCH

Dvě lhářky hledají odpovědi, ale jsou to ty další dvě dámy, které je najdou, aniž by to čekaly v Kingdom of the Blind. Když Spenceřina matka nyní přijala Garretta za svého klienta, je si Spencer jistá, že existuje důvod, jenž její matku nutí tento případ vzít. Ale jakmile se začíná vyptávat, nezjistí to, proč její matka případ vzala, ale narazí na mnohem větší tajemtví Hastingsů. Emily zjistí nějaké překvapující novinky ohledně její zkoušky z angličtiny a obává se, co by takové důsledky mohly obsahovat. Mezitím Aria souhlasí, že bude Jennin doprovod, s tím cílem, že o ní bude mít přehled, a Hanna se pokouší oslovit Lucase.
______________________________________________________________________

3x04 VRÁNA K VRÁNĚ SEDÁ

Některá tajemství lhářek by měla být sdílena, zatímco ostatní co nejlépe ukryta - bez ohledu na to, co to stojí v epizodě Birds od A Father. Pravda občas zraňuje a lhářky to musí brát v úvahu při rozhodování, která tajemství odhalí. Hanniny návštěvy Mony způsobují propast mezi ní a Calebem. Ale bylo by to tak špatné, kdyby Hanna řekla Calebovi, že potřebuje vídat Monu, aby získala informace o "A"? Na druhé straně se Aria děsí toho říct Elle, že Byron znovu randí a zrovna opět s Meredith. Bylo by lepší, kdyby to Ella slyšela od Arii než od někoho jiného? A Spencer potřebuje znát pravdu o Melisse, i když bolí. Mezitím nachází Emily útěhu po setkání s Mayiným bratrancem, Nathanem.
______________________________________________________________________

3x05 JAKO JED

Aria, Emily, Hanna a Spencer si myslí, že Jennina narozeninová oslava by mohla být perfektní příležitost k útoku na "A" a k polapení jejich mučitele v epizodě "That Girl Is Poison". Extravagantní narozeninová párty Jenny se zdá být příliš dobrá na to, aby to byla pravda. A tak si Aria, Emily, Hanna a Spencer myslí, že by se mohlo dít ještě něco jiného - zvláště když vyjde najevo, že Garrett dostává propustku z vězení, aby mohl téže noci navštívit svou nemocnou matku. Načasování nemůže být jen náhoda. Lhářky jsou přesvědčené, že to vše má něco společné s "A". Emily pracuje na párty a tím získává náhled zevnitř, Aria sleduje věci v davu jako jeden z návštěvníků párty a Spencer špehuje v nemocnici, co by se mohlo pokazit? Odpovědí je - všechno! Mezitím Hannu její utápění v žalu dovede k šokujícímu zjištění.
______________________________________________________________________

3x06 TO, CO ZBYLO Z "A"

Poté, co získaly velkou nápovědu od Garretta, se Hanna a Spencer vydávají na své samostatné mise. Hanna vidí perfektní příležitost chytit "A" nebo alespoň zjistit, kdo pomáhá Garrettovi. Ale dokonalý plán se začíná rychle rozpadat, takže Hanna zůstává otrávená a zoufalá. Spencer se snaží přijít na význam nápovědy a zapojit do pátrání Jasonovu pomoc. Mezitím má Emily dálší záblesk z "té noci", který ji vede k překvapujícímu podezřelému, a Aria se začíná vyptávat Ezry na jeho náhlý příval hotovosti.
______________________________________________________________________

3x07 BLÁZEN

S novými klíčovými důkazy týkající se zavraždění Allison se Hanna obává, že "A" může prozradit její návštěvy v Det. S rostoucí paranoiou se Aria rozhodne, že se obrátí na Monu, aby pomohla Hanne při hledání odpovědí. Ale je Aria připravena čelit svému bývalému mučiteli a co je důležitější, zda je Mona připravena poskytnout Arii odpovědi, které lhářky tak zoufale hledají? Mezitím přichází do Rosewoodu někdo z Alliiny a Jasonovy minulosti a vyvolává zájem dívek.
______________________________________________________________________

3x08 UKRADENÉ POLIBKY

Emily se snaží vyrovnat nejen s Mayinou smrtí, ale i s tím, že ji někdo tu noc omámil a jak to nyní ovlivnilo Paige. Chystá se objasnit Paige omámení léky, ale nakonec ji to dovede k většímu nahlédnutí, co dělala v tu noc. Spencer se obrátí na Calebovu pomoc, aby jí pomohl vniknout do webové stránky, která by mohla být odpovědí pro všechny. Nakonec si Aria uvědomí, že ví velmi málo o Ezrovi po setkání s jeho matkou a Hanna žádá podporu u Mony.
______________________________________________________________________

3x09 KAHNOVA HRA

Spencer a Aria se ocitnou na party bratrů Khanových s nadějí na zachránu vysokoškolské kariéry Spencer. To, co původně mělo být jen rychlou zastávkou k požádání o laskavost přítele CeCe, se změní pro Ariu a Spencer v příležitost dostat od Jenny nějaké odpovědi v ožehavé hře na Pravdu. Ale budou Aria se Spencer ochotné vzdát se některých jejich "pravd", aby zjistily informace, po kterých pátrají?
Mezitím Hanna obdrží další zprávu od "A" týkající se Caleba.
______________________________________________________________________

3x10 POD POVRCHEM

Po zjištění, že Noel a jejich rodinná chata měla co do činění s "tou nocí" a možná s Mayiným zmizením, dívky spolupracují a pokoušejí se poskládat jednotlivé dílky dohromady. Hanna a Emily se vydávají na chatu Kahnů, aby našly stopy spojující ji s Mayiným webem, zatímco Spencer po svém slídí okolo Noela. Konec konců mohl by v tomhle mít Noel prsty nebo jen s Jennou blafují, aby svedli Ariu, Emily, Hannu a Spencer na špatnou stopu?
Mezitím se Aria musí vypořádávat s následky ze setkání s Ezrovou matkou a informacemi o jeho minulosti.
______________________________________________________________________

3x11 VYDĚŠENÁ MLADÁ ŽENA

Emilyin vztah s Paige může být cokoliv, jen ne jednoduchý, avšak konečně má pocit, že se jejich vztah ubírá správným směrem. Takže když k ní Spencer přijde se skličujícím příběhem o minulosti Paige s Alison, Emily není připravená dbát na varování její kamarádky. Nyní, když Spencer zná Paigeinu násilnou minulost a tuto novou informaci o pomstě a rozbroji mezi Alison a Paige zrovna před zmizením Ali, nemůže nechat jednu z jejích nejlepších kamarádek sbližovat se s možným nepřítelem. Ale překročí Spencer hranici, kterou jí Emily nebude moci odpustit, ve své snaze dokázat jí, kdo Paige opravdu je?
Mezitím má Aria pocit, že musí pomoct Ezrovi překonat jeho minulost, aby se jejich vztah mohl vyvíjet. Ale to, co zjišťuje, může být mnohem více, než očekávala.
______________________________________________________________________

3x12 VRAŽEDKYNĚ

Díky započetí Garrettova soudního procesu za vraždu Mayi se městečko Rosewood stává atrakcí pro média. Kvůli rozporům s kamarádkami ohledně Paige Emily neví, na koho se má obrátit, když je na ní mediální pozornosti už příliš. "A" tohle vidí jako perfektní příležitost, využívá výhodu situace a posílá Ariu, Emily, Hannu a Spencer na cestu k možnému příměří. Je však tato nabídka "A" skutečná nebo se jedná o past s mnohem horším koncem?
Mezitím jsou Aria, Emily, Hanna a Spencer zrazeny někým, s kým si byly velmi blízké, a odhalí se zde další člen "A" teamu.
______________________________________________________________________

3x13 TEMNÁ JÍZDA

Aria, Emily, Hanna a Spencer se po traumatizujících událostech s Natem těší na nějakou tu starou dobrou halloweenskou zábavu. Ale jakmile jsou dívky v rosewoodském vlaku duchů, ocitnou se v mnohem horších situacích, než jakými je nějaké dětské koledování. S "A", která/ý řádí jako zběsilá/ý, a nečekanými účastníky párty, vynořujícími se na každém kroku, se tato halloweenská událost stává párty zabijáka.
______________________________________________________________________

3x14 TEĎ UŽ JE HODNÁ

Dívky s hrůzou zjišťují, že Monu propustili z Radley sanatoria a posílají ji zpět do chodeb rosewoodské střední. Teď, když mají svého dřívějšího mučitele zpátky v životech, zaujímají Aria, Emily, Hanna a Spencer k "nové" Moně velmi odlišné postoje. Samozřejmě, že z jejich životů udělala peklo, je ale opravdu vyléčená? A jaká další tajemství by mohla mít? Je jen na Moně, aby dokázala lhářkám, jestli se opravdu změnila nebo ne.
______________________________________________________________________

3x15 POSEDLOST MONOU

Po šokujících událostech na školním maratonu si jsou Aria, Emily a Spencer jisté více než kdy jindy, že Mona se vrátila ke svým starým trikům. Hanna, která se pořád drží naděje u své dřívější přítelkyně, si tím není tak jistá. Když se Mona objevuje zdánlivě úplně všude, zajisté to vypadá, že má nějaký plán. Ale bez žádných reálných důkazů na usvědčení toho, že Mona je zase svým ďábelským já, jak mohou lhářky prokázat, že je pravda to, čemu věří?
Mezitím sílí Ariin strach ohledně jejího otce, když něco velmi důležitého, ukrytého v jejím pokoji zmizí.
______________________________________________________________________

3x16 KDYŽ TRPĚT, TAK VŠICHNI

Aria je v dalším následování nové stopy z kola ven, protože ji skácí chřipka, takže Emily a Hanna musejí jít samy. Překvapivě Meredith přistoupí k tomu, že se postará o Ariu, zatímco je její otec pryč, ale jakmile to začne vypadat, že by Meredith mohla mít postranní úmysly z jejího ošetřování, Hanna a Emily zaměří svou pozornost na záchranu jejich kamarádky. Snaží se Meredith pouze o to, aby s Ariou začala nanovo a byla její obdivovatelkou, nebo je zde důvod, aby byly její přítelkyně znepokojené?
Mezitím si Spencer dopřává pauzu od všeho toho pátrání, aby překvapila Tobyho na jejich výročí.
______________________________________________________________________

3x17 Z VÝHNĚ ROVNOU DO PEKLA

Každý má tajemství - Aria, Emily, Hanna a Spencer jich mají možná více než dost, takže všechna ta tajemství, která střeží, se to pro ně mohou stát zdrcujícími. Aria ví, že by měla říct Ezrovi o jeho synovi, ale není připravená čelit představě, co by to mohlo znamenat pro jejich vztah. Na druhé straně si je Hanna jistá, že má před ní Caleb tajemství, a je odhodlaná zjistit, o co jde. Spencer má dost všech tajemství a rozhodne se, že tyhle hry dál hrát nechce. Donutí dívky jejich tajemství k zoufalým činům, které by naopak mohly situaci ještě zhoršit?
Mezitím Emily zjišťuje více o tom, co mohla Ali skrývat to léto, než byla zavražděna.
______________________________________________________________________

3x18 PRO MĚ JSI MRTVÁ

Nyní, když jsou Aliiny ostatky znovu v držení její rodiny, se DiLaurentisovi rozhodnou ji znovu pohřbít, čímž dávají Arii, Emily, Hanně a Spencer další příležitost k rozloučení s jejich kamarádkou. Se vším tím, co se od doby Aliina zmizení událo, zaujímají dívky k dalšímu vzpomínkovému obřadu rozdílné postoje. Aria, Hanna a Emily jsou připraveny na další kolo loučení nejen kvůli nim samotným, ale i kvůli vyjádření podpory Jasonovi. Na druhé straně Spencer už toho má dost a nechce mít s pohřbem nic společného. Proč se neustále loučit s dívkou, která nakonec nebyla až tak dobrou kamarádkou?
Mezitím se Emily rozhodla navštívit Dr. Sullivanovou, aby jí pomohla s nevyjasněnými pocity ohledně zabití Natea, ale odchází od ní s mnohem více, než by čekala.
______________________________________________________________________

3x19 CO BUDE S TOU ZOUFALKOU

Každý den se úzkost jedné z lhářek trochu zvětšuje. Když se člověk vypořádává se svými srdečními záležitosti, reaguje každý mnoha různými způsoby: Stále zdrcená ze svého rozchodu pokračuje Spencer směrem dolů ve své spirále, nyní si svůj vztek a svou bolest vybíjí na Moně. Na druhé straně Caleb svou bolest ukrývá tím, že se uzavírá do sebe, když přijde na rozhovory ohledně jeho otce. Když ale Hanna vymyslí plán, jak dát otce a syna znovu dohromady, pomůže to zahojit Calobovy staré rány nebo to všechno udělá ještě horším? A Aria, které pořád chybí Eztra, zjišťuje, že s Wesem tráví čím dál více času.
Mezitím Emily a Jason spolupracují, aby poskládali jednotlivé kousky z Alina výletu do Cape May dohromady a zjistili, co se opravdu stalo během téhle dovolené.
______________________________________________________________________

3x20 ŽHAVÁ LÁZEŇ

Otřesené z nedávných událostí a po získání nových informacích o detektivu Wildenovi jsou Aria, Emily a Hanna na lovu po odpovědích ohledně detektivovy minulosti. Obracejí se na Shanu a Cece, aby získaly větší přehled. Zdá se, že dívky dělají pokroky ve svém pátrání. Ale rychle jim začne docházet čas, když se dozví, že Wilden je jim v patách a je rozhodnutý je zastavit. Nyní, když jsou s detektivem Wildenem na válečné stezce, zjistí někteří obyvatelé Rosewoodu, jak daleko je schopný zajít, aby udržel svá tajemství pod pokličkou.
Mezitím po mnoha prosbách od svých přátel najde Spencer konečně někoho, o koho se může opřít.
______________________________________________________________________

3x21 SEJDE Z OČÍ, SEJDE Z MYSLI

Naše roztomilé malé lhářky hledají odpovědi na všech těch špatných místech a "A" hry způsobí, že zpanikaří.
Spencer je konečně připravená promluvit, ale Emily není připravená přijmout to, co říká. Bude dbát varování Spencer nebo se Emily vydá na cestu, kterou pro ni "A" určila, při hledání vlastních odpovědí? Na druhé straně Hanna je posedlá pomáháním své matce Ashley, která byla zapletena do nehody, od které odjela. Nyní, když má další tajemství ke skrývání, Hanna přemýšlí, jestli s tím nakonec neměla něco společného "A". Když jsou nyní Aria, Emily, Hanna a Spencer opravdu vystrašené, má je "A" přesně tam, kde chtěla?
Mezitímm se Aria musí vyrovnat s Ezrovým novým životem, kde své místo zaujímá Malcolm.
______________________________________________________________________

3x22 NEPORUŠÍME TEN KRUH NÁŠ

Když Spencer zmizí, pátrají Aria, Emily a Hanna po stopách o tom, kde by jejich kamarádka mohla být. Poslední dobou Spencer nebyla sama sebou, ale to už toho měla po krk tak moc, že se prostě vypařila? Mohlo jí něco udělat "A"? Tohle všechno jsou otázky, které si kladou Aria, Emily a Hanna, když Spencer zmizí. Ale když vyjde najevo, že ani její rodina neví, kam Spencer šla, pátrají dívky po odpovědích s nadějí, že jejich nejhorší obavy nejsou pravdivé. Ale možná se Spencer uchýlila někam, kde nechce být nalezena?
Mezitím prožívá Emily překvapení svého života, když se setkává se zlatou medailistkou Missy Franklin.
______________________________________________________________________

3x23 JAKO LOUTKA

Aria, Emily, Hanna a Spencer jsou všechny zahnány do obtížných situací.
Jelikož "A" pokračuje v hraní svých her, sázky se zvyšují, když je každá z dívek dotlačena do obtížné pozice. Aria vážně začíná uvažovat o jejím vztahu s Ezrou, když ji jeho nová rodinná situace neustále užírá. Hanna je vtažena přímo doprostřed rodinného dramatu Caleba, když se vynořuje Jamieho pochybná minulost, aby ho pronásledovala. Emily je odhodlaná dokázat Spencer, že se mýlí, v naději, že jí tím pomůže, ale možná nebude připravená na to, co zjistí. Budou nakonec Lhářky schopné dostat se ze svých ošemetných problémů nebo je "A" bude mít přesně tam, kde je chtěla?
Mezitím pátrá Spencer po informacích ohledně pobytu Mony v Radley sanatoriu.
______________________________________________________________________

3x24 NEBEZPEČNÁ HRA

Červená je novou černou v Rosewoodu. Lhářky vidí červenou, když se pokoušejí skoncovat s touhle hrou.
Spencer je zpátky doma a tváří se, že je na tom dobře. Ale Aria, Hanna a Emily si nejsou tak jisté tím, že jejich kamarádka je opravdu zase úplně sama sebou, když viděly, jak moc křehká byla jen den nebo dva předtím. Bohužel dívky nemají příliš času na to, aby se zaobíraly zdravotním stavem Spencer, jelikož se do popředí dostávají šokující odhalení. S tím vším, co se děje, a s novými odhalenými informacemi, budou Lhářky připraveny na to, co je čeká?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama
HOMEPAGE | ARCHIV | © copyright 2015-2016
--------------------------------------------------------------------
ASHLEY-BENSON