-A THEORY

6. března 2015 v 23:05 | Ashley & Lily | © ashley-benson

První "A"
Ač se v první řadě zdá, že "A" je pravděpodobně jen jedna osoba, ve druhé řadě dívky příchází s teorií, že "A" zřejmě není jen jedna osoba. Dívky na tuto teorii zapomenou, když odhalí konečně identitu "A" na konci druhé řady. "A" je Mona Vanderwall, poté co je odhalena je převezena na policejní stanici a hned poté na psychiatrii. Zde je navštívena "Osobou v červeném" řekne jí "Udělala jsem vše, oč jsem byla požádána". Samotná "A" tedy pracuje/pracovala pro někoho vyššího.


Druhá "A"
Hned na začátku třetí řady někdo začne dívkám opět psát výhružně sms. Mona to být nemůže, je na psychiatrii. Během několika epizod vídáme Monu na psychiatrii a další "A" jak koná zlo. Ke konci první poloviny třetí řady zjišťujeme, že Mona se dostává pomocí speciálního průkazu z psychiatrie a zase do ní. Při jedné takové misi se odhalí, že další "A" je Toby Cavanaugh, odhalí se to jen divákům. Až v epizodě "Misery Loves Company" se odhaluje Spencer Hastingsové, kterou to doslova zničí.


Třetí "A"
Během druhé poloviny třetí řady se "A Team" zaměřuje hlavně na Spencer Hastingsovou. Dostává ji na úplné dno až je poslána na psychiatrii, v níž byla i Mona. Nikdo o tom zpočátku neví. Později se o tom dozvědí dívky a Mona. Mona ji zde navštíví a nabízí jí pozici v "A Teamu". Spencer odmítá. V další epizodě "A" unese Malcolma a Aria je celou dobu hledá. Později je divákům odhalena identita toho "A". Další "A" je samotná Spencer Hastingsová, Moninu nabídku nakonec přijala. V poslední epizodě třetí řady už má Moninu plnou důvěru a plánují spolu poslední plán proti dívkám. Později odhalují Spencer jako "A". Ona jim říká, že se stala "A" jen kvůli tomu, aby zjistila věci o Tobym a o "Dívce v červeném" o níž se mluví jako o velitelce A Teamu. Odhalí ji právě Malcolm podle fotky.


"Dívka v červeném"
Od doby, co Monu navštívila ji občas vídáme. Dělá různé věci. Špehuje holky, ničí jim věci, má jejich panenky a ničí je, dává příkazy lidem v "A Teamu". Její identita se odhaluje právě na konci třetí řady. Je to ten, kdo si myslíme. Během poslední plánu proti dívkám někdo zapálí dům v němž jsou. Ony tam téměř umírají. Ven je vytahuje právě dívka v červeném. Hanna, Spencer a Mona zjistí, že jde o Alison, která byla od začátku seriálu považována za mrtvou.
Proč by je ale chtěla zabít a na druhou stranu zachránit ? Přesně tak, jsou tu zřejmě dvě dívky v červeném. Jedna je Alison, snažící se dívkám pomoci a druhá je pravá velitelka A teamu.


Charles
xxx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama
HOMEPAGE | ARCHIV | © copyright 2015-2016
--------------------------------------------------------------------
ASHLEY-BENSON