♥Welcome on A-B♥

20. března 2015 v 17:41 | Ashley & Lily | © ashley-benson |  Messages

Tímto článkem bychom Vás chtěli oficiálně přivítat na znovu-obnoveném blogu ASHLEY-BENSON.blog.cz. Možná si nás někteří 'starší návštěvníci' budou pamatovat z našeho předchozího blogu the-ashleybenson, který jsme ale opustili, protože patřil k těm našim úplně prvním blogům, měli jsme tam zbytečné články, také jsme o tom nic moc nevěděli a prostě jsme chtěli začít nanovo. Proto jsme požádali blog.cz o uvolnění adresy a teď jsme tady:)

Mohli jste si také všimnout krásného nového layoutu od talentované Chloé, které bychom chtěli ještě jednou poděkovat♥ Jsme rády, že ji nevadilo zhotovit a nastavit layout na nový blog. Náš celý názor na layout si můžete přečíst zde. Také děkujeme všem za velmi milé komentáře, moc nás to potěšilo! Btw pokud se chcete zapsat do affs, zde můžete, budeme velmi rády!

Jako poslední věc, co bychom chtěli říct je, že novinky začneme přidávat buďto ode dneška, nebo až od zítřka, ještě uvidíme podle času:) Každopádně se můžete těšit na úplně jiný styl přidávání článků, chceme prostě začít úplně jinak, než na předchozím blogu! Chceme začít přidávat častěji a pravidelně♥ Doufáme, že se vám zde bude líbit a ještě někdy se na těchto stránkách potkáme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
HOMEPAGE | ARCHIV | © copyright 2015-2016
--------------------------------------------------------------------
ASHLEY-BENSON