Červen 2015

RATTER

12. června 2015 v 10:42 | Ashley & Lily | © ashley-benson

O tomto filmu se zatím neobjevilo moc informací. Více pouze to, že Ashley by měla hrát postavu Emmy ve snímku Ratter, který by měl být dramatem (thriller). Mezi další herce, kteří se podílejí na tomto filmu jsou například Alex Cranmer (Lovci zločinců, Mládeži nepřístupno), Matt McGorry (Super drbna, Vražedná práva) a Karl Glusman. Tento film by měl vyjít již tento rok.

PLL NEWS | Promo 6x02 'Songs Of Innocence'

10. června 2015 v 15:30 | Lily | © ashley-benson |  PLL news
INTERVIEWS | Ashley Benson for FASHION magazine

9. června 2015 v 20:14 | Lily | © ashley-benson |  Interviews

Co si myslíte o vývoji postavy Hanny Marin v PLL?
Myslím si, že její chrakter se změnil nejvíce ze všech ostatních dívek z celé show. Hanna teď prochází nezabezpečenou fází. Dříve to byla populární a cool dívka, jenže teď neví kým opravdu je. Každý díl o ní prozradí více.

Co říkáte na film Spring Breakers, ve kterém jste hrála hlavní roli?
Byl to dost šílený film, ale ze všech projektů, kterých jsem se zúčastnila, mě tenhle naučil nejvíce. Scény byly především improvizované, hlavně ty s Jamesem Francem. Předtím jsem nikdy neimprovizovala. Šlo vlastně o obyčejný rozhovor, který se akorát filmoval (smích). A hrát postavu, která je šílená, drogově závislá a nemá žádný strach? To bylo osvobozující.

Víme, že máte ráda Jennifer Lawrence. Co si o ní myslíte?
Myslím, že je to nejúžasnější člověk ve svém zaměstnání. Ona by měla být vzorem pro všechny hollywoodské hvězdy. Měly by se chovat jako ona. Já v ní mám ohromný vzor. Herci by měli přestat hrát, když jsou kamery pryč.

Myslíte si, že to dotáhnete s herectvím vysoko?
Udržení je hrozně těžké v tomto oboru. Nemyslím si, že bych mohla být schopna dosáhnout vysokého profilu jako má např. Angelina Jolie. Herectví obnáší vysokou pozornost od mediálních televizí, novin a od fanoušků. Plno lidí si myslí, že má největší sláva bude, co by 'Hanna' v Prolhaných kráskách. Podle mě nic z toho není pravda. Ale uvidíme.
.........................................
© ashley-benson

MAGAZINE SCANS | FASHION magazine (summer 2015)

7. června 2015 v 8:00 | Lily | © ashley-benson |  Magazine scans

Po delší době zase nějaká novinka. Ashley se dostala do letního čísla magazínu FASHION a musím říct, že se fotky mimořádně vydařily. Sice jich moc není, ale Ash to na nich velmi sluší (miluju ty její modré oči:3). A proto, že se jedná o letní číslo, má na sobě Ashley šaty a ty jsou taky naprosto úžasné. Moc se mi na ní líbí ty bílé na titulní stránce samotného magazínu♥ Samozřejmě kromě fotek se objevily i scany rozhovoru s Ash (ty zatím překládáme a budou na blogu zveřejněny snad v odpoledních hodinách). Na konci článku se pak můžete podívat na video, kde je letní číslo FASHION magazínu komentováno :)

Ashley-Benson--Fashion-Magazine-2015--04-662x904.jpg Ashley-Benson--Fashion-Magazine-2015--03-662x904.jpg Ashley-Benson--Fashion-Magazine-2015--02-662x994.jpg Ashley-Benson--Fashion-Magazine-2015--02-662x904.jpg Ashley-Benson--Fashion-Magazine-2015--01-662x904.jpg
GALLERY LINK: Ashley Benson > Magazine scans > 2015 > FASHION magazine (summer 2015) (+5 photos)


6. SÉRIE

6. června 2015 v 23:37 | Ashley & Lily | © ashley-benson

6x01 | GAME ON, CHARLES

O něco později, než kde skončilo finále 5. série, jsou Aria, Emily, Hanna, Spencer a Mona uvězněné venku před Charlesovým domečkem pro panenky a nemají kam jít, tak teď musí snášet svého rozzuřeného trýznitele. Zrovna když si Lhářky myslely, že Charles už horší být nemůže, stanou se jeho hry ještě vyšinutějšími a temnějšími. Zatímco se dívky snaží přežít, začínají do sebe zapadat dílky Charlesova příběhu. Mezitím se Ezra, Caleb a Toby nadále pokoušejí najít dívky ať už s nebo bez pomoci rosewoodské policie.
______________________________________________________________________

6x02 | SONGS OF INNOCENCE

Dívky se možná dostaly ven z domečku pro panenky, ale to, co se jim během jejich zajetí stalo, se na nich stále podepisuje. Lhářky jsou zase doma a snaží se dát zase dohromady, což se jim moc nedaří, zatímco na ně jejich ustaraní milovaní dohlížejí. I přesto, že je podezřelý trýznitel Andrew ve vazbě, Aria, Emily, Hanna a Spencer se obávají, že ani zdaleka nejsou v bezpečí. Mezitím se Alison musí vypořádat se svou někdejší nerozvážností a také se svou neblahou proslulostí v Rosewoodu.
______________________________________________________________________

6x03 | SONGS OF EXPERIENCE

Životy dívek se kvůli jejich zajetí obrátily vzhůru nohama a každá z nich pátrá po odpovědích, co by objasnily jejich utrpení. Aria se zaměřuje na Andrewa a snaží se přijít na to, co je tenhle kluk opravdu zač, zatímco Emily se snaží navázat kontakt s novým/ou kamarádem/kou. A Spencer, jak už je u ní zvykem, si dala za úkol zjistit od Ali a Jasona informace ohledně Charlese. Hanna chce všechny čtyři kamarádky svést zase dohromady, aby se společně mohly přenést přes to, co se stalo v domečku pro panenky. Mezitím už Alison není tou včelí královnou a protivnou holkou, kterou bývala kdysi, ale kým teď teda je? Nový kamarád se jí snaží pomoct najít odvahu k tomu, aby začala znovu a našla "novou" Alison.
______________________________________________________________________

6x04 | DON'T LOOK NOW

Poté, co Alison a Jasonovi o Charlesovi lhal, prozradí Kenneth konečně pravdu o tom, co jejich rodinu s mladým chlapcem spojuje. Ačkoliv o Charlesově minulosti příliš podrobností neřekne, řekne dost na to, aby tím Lhářkám napověděl, kde hledat chybějící díly skládanky - v Radley sanatoriu. Ale když je teď Radley zavřené a všechny složky jsou převezeny na skartování, musí dívky jednat rychle, než všechny stopy ohledně Charlesovy minulosti zmizí. Mezitím Hannu začíná štvát Calebova ochranářská povaha a Spencer hledá lék na své problémy se spánkem.
______________________________________________________________________

6x05 | SHE'S NO ANGEL

Mona se vrací do Rosewoodu velmi nejistá, jelikož se musí zodpovídat policii za předstírání své smrti. Vše se ještě zhorší, když ji konfrontuje Lesliina sestra kvůli Lesliině neúmyslné účasti v Moniných intrikách. Hanna je odhodlaná Moně pomoct, nejen uklidňováním, že se Alison nemusí bát, ale také tím, že se pokusí pomoci napravit Monino přátelství s Lesli. Emily se snaží pomoct Saře s jejím problémovým životem doma tím, že ji povzbuzuje, aby prozkoumala možnost emancipace. Spencer, na druhou stranu, poskytne pomoc někdo z její minulosti. Mezitím se Alison sbližuje s Lorenzem, protože hledá oporu v lidech, kteří nejsou z rodiny.
HOMEPAGE | ARCHIV | © copyright 2015-2016
--------------------------------------------------------------------
ASHLEY-BENSON