6. SÉRIE

6. června 2015 v 23:37 | Ashley & Lily | © ashley-benson

6x01 | GAME ON, CHARLES

O něco později, než kde skončilo finále 5. série, jsou Aria, Emily, Hanna, Spencer a Mona uvězněné venku před Charlesovým domečkem pro panenky a nemají kam jít, tak teď musí snášet svého rozzuřeného trýznitele. Zrovna když si Lhářky myslely, že Charles už horší být nemůže, stanou se jeho hry ještě vyšinutějšími a temnějšími. Zatímco se dívky snaží přežít, začínají do sebe zapadat dílky Charlesova příběhu. Mezitím se Ezra, Caleb a Toby nadále pokoušejí najít dívky ať už s nebo bez pomoci rosewoodské policie.
______________________________________________________________________

6x02 | SONGS OF INNOCENCE

Dívky se možná dostaly ven z domečku pro panenky, ale to, co se jim během jejich zajetí stalo, se na nich stále podepisuje. Lhářky jsou zase doma a snaží se dát zase dohromady, což se jim moc nedaří, zatímco na ně jejich ustaraní milovaní dohlížejí. I přesto, že je podezřelý trýznitel Andrew ve vazbě, Aria, Emily, Hanna a Spencer se obávají, že ani zdaleka nejsou v bezpečí. Mezitím se Alison musí vypořádat se svou někdejší nerozvážností a také se svou neblahou proslulostí v Rosewoodu.
______________________________________________________________________

6x03 | SONGS OF EXPERIENCE

Životy dívek se kvůli jejich zajetí obrátily vzhůru nohama a každá z nich pátrá po odpovědích, co by objasnily jejich utrpení. Aria se zaměřuje na Andrewa a snaží se přijít na to, co je tenhle kluk opravdu zač, zatímco Emily se snaží navázat kontakt s novým/ou kamarádem/kou. A Spencer, jak už je u ní zvykem, si dala za úkol zjistit od Ali a Jasona informace ohledně Charlese. Hanna chce všechny čtyři kamarádky svést zase dohromady, aby se společně mohly přenést přes to, co se stalo v domečku pro panenky. Mezitím už Alison není tou včelí královnou a protivnou holkou, kterou bývala kdysi, ale kým teď teda je? Nový kamarád se jí snaží pomoct najít odvahu k tomu, aby začala znovu a našla "novou" Alison.
______________________________________________________________________

6x04 | DON'T LOOK NOW

Poté, co Alison a Jasonovi o Charlesovi lhal, prozradí Kenneth konečně pravdu o tom, co jejich rodinu s mladým chlapcem spojuje. Ačkoliv o Charlesově minulosti příliš podrobností neřekne, řekne dost na to, aby tím Lhářkám napověděl, kde hledat chybějící díly skládanky - v Radley sanatoriu. Ale když je teď Radley zavřené a všechny složky jsou převezeny na skartování, musí dívky jednat rychle, než všechny stopy ohledně Charlesovy minulosti zmizí. Mezitím Hannu začíná štvát Calebova ochranářská povaha a Spencer hledá lék na své problémy se spánkem.
______________________________________________________________________

6x05 | SHE'S NO ANGEL

Mona se vrací do Rosewoodu velmi nejistá, jelikož se musí zodpovídat policii za předstírání své smrti. Vše se ještě zhorší, když ji konfrontuje Lesliina sestra kvůli Lesliině neúmyslné účasti v Moniných intrikách. Hanna je odhodlaná Moně pomoct, nejen uklidňováním, že se Alison nemusí bát, ale také tím, že se pokusí pomoci napravit Monino přátelství s Lesli. Emily se snaží pomoct Saře s jejím problémovým životem doma tím, že ji povzbuzuje, aby prozkoumala možnost emancipace. Spencer, na druhou stranu, poskytne pomoc někdo z její minulosti. Mezitím se Alison sbližuje s Lorenzem, protože hledá oporu v lidech, kteří nejsou z rodiny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama
HOMEPAGE | ARCHIV | © copyright 2015-2016
--------------------------------------------------------------------
ASHLEY-BENSON